Jestem zainteresowana/y. Proszę o kontakt.

Kopertownica
HEFTER FPi 2700

Jest to idealny model dla klientów, którzy chcą nowoczesnej maszyny przy jednoczesnym zachowaniu solidności i dużej funkcjonalności.

This is the newest model with HEFTER brand with very nice, color touch LCD. Also you can add advanced OMR reader.

Doskonały model dla biura o miesięcznej wysyłce do 20.000 sztuk. Prosta obsługa i wysoka bezawaryjność. Polecam!

  • Zaawansowana technicznie
  • Kolorowy, dotykowy ekran
  • Prosta w obsłudze
  • Na średnie wolumeny
  • 2 podajniki A4
  • Prędkość do 2.500 zakopertowań na godzinę
  • Funkcja Add Paper, Double Control, Easy Access

Kopertownica HEFTER FPi 2700 to średnionakładowe urządzenie kopertujące z 2 podajnikami A4. Kopertownica eliminujące konieczność ręcznego pakowania korespondencji do kopert, przeznaczone dla firm i instytucji wysyłających zarówno dokumenty personalizowane, jak i marketingowe.

Kopertownica HEFTER FPi 2700 potrzebuje zaledwie 1 godzinę na przygotowanie 2.500 listów. Jest to model bardzo zaawansowany technologicznie korzystający z technologii EasyFold czyli składaczy papieru w postaci wałków. Model ten posiada także akumulator dokumentów składający kartki w jeden „fold”.

Kopertownica HEFTER FPi 2700 posiada unikatowy system kontroli trasy przebiegu dokumentu i łatwy dostęp do wnętrza maszyny. Maszyna posiada czytelny, kolorowy, dotykowy ekran.

Kopertownica HEFTER FPi 2700 jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i ustawić tryb pracy. Urządzenie jest „przyjazne” dla użytkownika. Opcja czytnika OMR, co gwarantuje spakowanie wszystkich dokumentów dla danego adresata (np. faktury) do jednej koperty.

Kopertownica HEFTER FPi 2700 jest aktualnie najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Jak wszystkie kopertownice HEFTER`a posiada metalowe komponenty oraz rolki ze specjalnego materiału, gwarantujące długą i bezawaryjną pracę oraz najniższe koszty eksploatacji na rynku.