Dzierżawa i wynajem kopertownic

Zastanawiasz się, który model kopertownicy wybrać? A może chcesz uniknąć wydatków związanych z zakupem kopertownicy do swojej firmy? W takim razie przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie! Oferujemy naszym Klientom dzierżawę i wynajem kopertownic. W naszej propozycji dostępne są najnowsze modele, w pełni sprawne i nowoczesne. Dla Klientów zainteresowanych wynajmem kopertownic przygotowaliśmy model Hefter Si 3300, który wyposażony jest w czytelny wyświetlacz.

Jakie jeszcze korzyści płyną z dzierżawy i wynajmu kopertownic Hefter? Przez cały czas trwania umowy wynajmu gwarantujemy pełen serwis wypożyczanego sprzętu. Nie musisz martwić się awarią lub problemami technicznymi. Po prostu poinformuj nas o zaistniałym problemie, a jeden z naszych fachowców przyjedzie go rozwiązać.

Obawiasz się, że warunki umowy dzierżawy lub wynajmu kopertownic będą dla Ciebie niekorzystne? Zupełnie niepotrzebnie. Staramy się do każdego naszego Klienta podchodzić indywidualnie. Możesz wynająć sprzęt na wybrany przez Ciebie okres. Jesteś zainteresowany dzierżawą kopertownic Hefter? Skontaktuj się z nami, a z pewnością ustalimy dogodne warunki wynajmu.

Wynajem – Dzierżawa Kopertownicy
HEFTER Si3300

Nie masz budżetu na zakup? Nie chcesz ryzykować zakupu drogiej maszyny? Ta oferta jest dla ciebie!

As far as I am concerned renting is better than buying as you have full service inside.

  • Nie musisz kupować kopertownicy
  • Wynajem / dzierżawa na negocjowany okres
  • Elastyczna umowa
  • Model HEFTER Si3300
  • Wszystko w cenie (przeglądy, serwis, rolki...)

Jestem zainteresowana/y. Proszę o kontakt.