Jestem zainteresowana/y. Proszę o kontakt.

Kopertownica
HEFTER FPi 4500

Jest to model dla klientów, którzy wymagają stosowania zaawansowanych kodów 2D, OMR lub BCR.

This is the newest model with HEFTER brand with very nice, color touch LCD. Also you can add advanced OMR reader.

  • Zaawansowana technicznie
  • Prosta w obsłudze
  • Na duże wolumeny - nawet do 60.000
  • 2 lub 3 podajniki A4
  • Prędkość do 3.600 zakopertowań na godzinę
  • Funkcja Add Paper, Double Control, Easy Access
  • Czytnik kodów OMR, BCR oraz 2D (w opcji)

Kopertownica FPi 4500 to wysokonakładowe urządzenie kopertujące z 3  podajników A4. Jest to następca modelu FPi 4030 różniący się głownie aspektami technicznymi. Kopertownica eliminujące konieczność ręcznego pakowania korespondencji do kopert, przeznaczone dla firm i instytucji wysyłających zarówno dokumenty personalizowane, jak i marketingowe.

Kopertownica FPi 4500 potrzebuje zaledwie 1 godzinę na przygotowanie 3.600 listów. Jest to model bardzo solidny i długowieczny, przeznaczony na duże wolumeny zakopertowań.

Kopertownica FPi 4500 posiada unikatowy system kontroli trasy przebiegu dokumentu i łatwy dostęp do wnętrza maszyny. Maszyna posiada czytelny, kolorowy, dotykowy ekran.

Kopertownica FPi 4500 jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i ustawić tryb pracy. Urządzenie jest „przyjazne” dla użytkownika. Opcja czytnika OMR, co gwarantuje spakowanie wszystkich dokumentów dla danego adresata (np. faktury) do jednej koperty.

Kopertownica FPi 4500 jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Jak wszystkie kopertownice HEFTER`a posiada metalowe komponenty oraz rolki ze specjalnego materiału, gwarantujące długą i bezawaryjną pracę oraz najniższe koszty eksploatacji na rynku.